• Renatas Parojus

3 priežąstys, kodėl smulkusis verslas atranda video ekranus.

Reklama ekranuose tampa lengviau prieinama

Vis dar gajus stereotipas, kad lauko ekranuose reklamuotis gali tik didelį reklamos biudžetą turinčios įmonės. Tačiau tai viso labo yra mitas. Dabar, planuojant reklamą Piksel video ekranuose, ir išmintingai skirstant turimą biudžetą, galima pasiekti norimų tikslų su daug mažesnėmis sąnaudomis nei anksčiau.

Praėjo tie laikai, kai reklamą ekranuose užsakyti buvo galima tik planuojant dideles kampanijas, imant visus ekranus mieste ir minimum kelių savaičių laikotarpiui. Dabar Piksel ekranuose galite reklamuotis bet kuriame ekrane atskirai, pasirinkti valandas, dienas ar paros laiką tuomet, kai iš tikro to reikia.


Pvz., mūsų klientai, Caffeine, Kalvarijų g. ekrane reklamos kampanijos metu klipus rodė tik tuo metu, kuomet kavinėje buvo mažiausi srautai, o kavinės piko valandomis reklama nebuvo transliuojama.Reklama ekranuose gali būti kūrybinga


Lauko ekranai yra ryškūs, traukia akį ir reklamos juose tiesiog neįmanoma nepastebėti. Bet, reikia vadovautis paprastomis taisyklėmis, nes lygiai taip pat svarbu ne tik ką reklamuosite, bet ir kokius dizaino sprendimus ir tekstus parinksite.


Ideliausiu atveju, Jūsų klipas turi fokusuotis į vieną pagrindinę žinutę ir būti sudarytas iš 3 pagrindinių elementų:

  • Gerai parinktas video arba nuotrauka;

  • Glaustas ir unikalus šūkis;

  • Įmonės pavadinimas/logo ir interneto svetainė;

Informacijai turi būti naudojama iki 7 žodžių. Įsitikinkite kad esmę suprasti užteks mažiau nei per 7 sekundes. Aplinkiniai žiūrintys į ekraną susitapatina su reklamuojamu produktu ar paslauga, todėl naudokite emocijas keliančius vaizdus, kuriuos žmonės lengvai įsimintų. Jeigu video klipas yra vien tik iš teksto, naudokite skirtingą šrifto dydį ir spalvas.


Ryškios spalvos arba juodos ir baltos spalvų derinys labiau pritraukia dėmesį nei mažo kontrastingumo spalvos. Naudodami ryškias, kontrastuojančias spalvas padidinsite skaitomumą, įsiminimą ir teksto matymo atstumą. Didelį ir paryškintą tekstą lengviau skaityti ir suprasti. Taip pat, didesnis tekstas ne tik palengvina skaitomumą, bet ir suteikia "energijos".


Reklama ekranuose yra lanksti.


Vienas iš aspektų, kuriuo reklama LED ekranuose pranašesnė nei paprasta statinė lauko reklama, yra tas, kad reklamos klipą video ekrane galite bet kada atnaujinti/pakeisti, pristabdyti arba vėl sugrąžinti į video ekranus. Tai trunka vos kelias minutes.

Viskas priklauso nuo Jūsų verslo situacijos. Pvz, vykdydami reklamos kampaniją jau pasiekėte rezultatų ir nebesuspėjate su pardavimais? Puiku, pristabdykime kampaniją. Galbūt nebeturite asortimente prekės kurią reklamuojate? Ne bėda, tiesiog pakeiskite reklamos klipą arba sustabdykime kampaniją.


Vienas iš tokios kampanijos pavyzdžių, PC Ozas reklamos kampanija, kuomet buvo reklamuojami Multikino kuponai užsisakiusiems maisto Oze. Nors kampanija buvo suplanuota savaitei, bet jau po 3 dienų ją sustabdėme, nes Multikino kuponų tiesiog nebeliko :)#laukoreklama #ledekranai #piksel #pikselekranai #videoekranai

13 peržiūrų0 komentarų

Adresas: J. Balčikonio g. 9, (Delta biurai), Vilnius. 

info@piksel.lt | +370 690 666 33

UAB "Videoarchitektai"